Gizlilik Politikası

uguryuksekdag.com.tr sitesine eriştiğinizde aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve bağlı kalacağınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.

1- Aksi belirtilmediği sürece site içerisinde yer alan yazılı ve görsel materyallerin telif hakkı uguryuksekdag.com.tr ‘ye aittir.

2- Web sitesinden yararlanma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler genel teamüller doğrultusunda oluşturulmuştur. Web sitesinde yer alan bilgilerle kullanıcının yapacağı işlemler sonucunda uğrayacağı zararlardan dolayı uguryuksekdag.com.tr sorumlu kabul edilemez.

3- Üçüncü bir siteye uguryuksekdag.com.tr tarafından verilen veya başka sitelerde yer alan uguryuksekdag.com.tr bağlantılarının güvenliğini uguryuksekdag.com.tr kabul etmez. Bu sitelere erişimde kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan dolay uguryuksekdag.com.tr sorumlu tutulamaz.

4- Yayınlanan içeriğin kesintiye uğramasından, gecikmesinden veya hatalı olmasından dolayı uguryuksekdag.com.tr hiçbir şekilde sorumlu değildir.

5- uguryuksekdag.com.tr yukarıda yer alan bu maddeleri haber verme zorunluluğu olmadan değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

– uguryuksekdag.com.tr sitesinde hiçbir şekilde kredi kartı bilgileriniz kayıt edilmez, arşivlenmez. Bu yüzden yaptığınız alışveriş esnasında ve sonrasında kredi kartı bilgilerinizin güvenliği noktasında endişe etmenize gerek yoktur.

– Ödeme aşamaları tamamen kullandığınız kartın bankasının yüksek güvenlikli sunucularında gerçekleştirilir. Eğer 3 Boyutlu ödeme sisteminiz aktifse bankanız cep telefonunuza güvenlik şifresi gönderecektir.

– Banka ile uguryuksekdag.com.tr sitesi arasındaki süreçlerde “256 bitlik” SSL şifrelemesi kullanılır. Bilgileriniz şifrelenerek banka sunucularına ulaştırılır.

– Kredi kartı ile ödemeyi tercih etmiyorsanız veya kredi kartı kullanmıyorsanız, havale veya eft ile işlem yapabilirsiniz.

Menü