HAKKIMIZDA

Uğur Yüksekdağ Ajans, Menajerlik, Yapım, Akademi, Pr olarak beş kategoriden oluşmaktadır.

Hostes, Model, Fotomodel, Influencer, Oyuncu, Sanatçı, Sunucu vb. yetenekli kişilerden oluşan 0-40 yaş arasında Kadın, Erkek ve Çocuklardan oluşan tam hizmet ajansıdır. Kadrosundaki Oyuncu ve Modellerin, ajansın deneyimli ekibi aracılığıyla Sinema Filmi, Dizi Film, Reklam Çekimleri, Defile, Tanıtım, Sunuculuk alanlarında doğru zamanda, doğru firmalarla çalışmalarını sağlar ve mesleki kariyerleri süresince gerek hukuki gerekse finansal alanda yönlendirir, bilgilendirir ve uzman kadrosuyla takibini sağlar.

Şirketimizin deneyimli ve profesyonel personeliyle birçok Defile, Tanıtım ve benzer organizasyonlarda Koreografi, Sahne ve Sanat Yönetimi hizmetleri verir. Ajansın IK departmanı tüm bu organizasyonlara verdiği Basın Danışmanlığı hizmeti yanı sıra ajans kadrosundaki tüm çalışanlara Medya İlişkileri Yönetimi, Stratejik İletişim Danışmanlığı ve İtibar Yönetimi Hizmeti konularında yardımcı olur.

Türkiye’de ünlü isimlerle çalışıp, çeşitli organizasyonlara ve görsel dünyaya gönül vermiş Uğur Yüksekdağ tarafından kurulan UĞUR YÜKSEKDAĞ AJANS geçmişinde bıraktığı güzel işleri daha da büyüterek bugüne kadar yapıldığı sanılan işlere farklı bir profesyonellik anlayışıyla yaklaşmış, müşterileri ile sadece bir seferlik olarak değil sürekli çalışma ve müşterinin istediklerine tam anlamı ile cevap verme amacıyla hareket etmiş ve bunu başardığını artan müşteri portföyü, profesyonel kadrosu ile Türkiye’ye göstermiştir.

Sadece İstanbul ve İzmir olarak değil, tüm Türkiye’yi bir bir çalışma sahası olarak gören bizler; ekibimiz ve siz müşterilerimizden aldığımız destek ile sürekli kendimizi yenileyerek, iş ayrımı yapmadan yapabileceklerimizin sınırlarını zorlayarak, hayal gücümüzle yolumuzu aydınlatarak çalışmalarımıza devam ediyoruz..

i
Welcome to Estelle, an essential and a must-have for everyone in the fashion industry.

Instagram