Sıkça Sorulan Sorular

AJANSINIZA NASIL KAYIT OLABİLİRİM?

Ajansımıza kayıt olabilmeniz için ana sayfamızda bulunan başvuru formunu doldurmalısınız. Lütfen bu formda sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurunuz. Başvurunuz olumlu ya da olumsuz değerlendirildiği takdirde tarafınıza 14 iş günü içerisinde dönüş yapılır. Ajansımıza başvuru sadece www.uguryuksekdag.com.tr adresimizinden online olarak yapılmaktadır. Ajansa gelerek yapılan başvurular kabul edilmez.

BAŞVURU FORMUNU DOLDURDUM, ANCAK HİÇBIR CEVAP GELMEDİ?

Başvuru formunuz bize ulaşmamış olabilir. Ajansımıza yapılan tüm başvurular olumlu ya da olumsuz bir şekilde cevaplanmaktadır. Bildirimler başvuru formunda belirttiğiniz cep telefonu numaranıza yapılır.

AJANSINIZ BANA İŞ VERECEK Mİ?

Uğur Yüksekdağ Ajans üyeleri konusunda sadece aracılık ve tanıtım hizmeti vermekte olup kesinlikle bir işveren sıfatında değildir. Sizleri seçip ve projelerinde iş imkanı sağlayacak olan sadece “İş verenler” dir. Bu nedenle Uğur Yüksekdağ Ajans iş sağlama garantisi vermemektedir.

HER PROJEYE KATILMAK ZORUNLU MU?

Her projeye katılma zorunluluğunuz yoktur. Projelere katılıp katılmayacağınızı kendi isteğiniz ile seçmektesiniz. Katılmak istediğiniz projelerde iş sözleşmesi yapılmaktadır. Sözleşme yapıldığı takdirde söz konusu projeye katılma zorunluluğunuz olacaktır.

AJANSINIZ BENİ ÜNLÜ YAPABİLİR Mİ?

Uğur Yüksekdağ Ajans ünlü veya yıldız yaratma iddiası ile kurulmuş bir ajans değildir. Belirli bir görsel veya sanatsal potansiyele sahip olan yetenekli kişilerin sektörel olarak sunumlarını yapmaktadır. Uğur Yüksekdağ Ajans ile bu şansı yakalayan yüzlerce kişiden biri de siz olabilirsiniz.

PROJELER İLE İLGİLİ BENİMLE NE ZAMAN VE NASIL İLETİŞİME GEÇİLİR?

“İş verenler” yapımcılar, markalar, firmalar yani proje sahipleri sizinle çalışmak istediklerinde, Uğur Yüksekdağ Ajans size telefon numaranızdan ulaşacaktır.

FOTOĞRAFLARIMI NASIL ALABİLİRİM?

Ekibimiz seçilen fotoğraflarınızı talebiniz doğrultusunda E-Posta adresinize göndermektedir.

SÖZLEŞME YAPIYOR MUSUNUZ?

Tüm üyeler ile sözleşme yapılmaktadır. Sözleşme süresi 1 yıllıktır. Bu süre içerisinde herhangi bir problem yaşanmadığı takdirde, ajans ve üye yükümlülüklerini yerine getirdikten sonra üye kendi isteği ile info@uguryuksekdag.com.tr adresine e-posta göndererek fesih talebinde bulunabilir.

i
İstanbul | İzmir | Lefkoşa | New York