SIKÇA SORULAN SORULAR

Ajansınıza nasıl kayıt olabilirim?

Ajansımıza kayıt olabilmeniz için ana sayfamızda bulunan başvuru formunu doldurmalısınız. Lütfen bu formda sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurunuz. Başvurunuz olumlu ya da olumsuz değerlendirildiği takdirde tarafınıza 14 iş günü içerisinde dönüş yapılır. Ajansımıza başvuru sadece www.uguryuksekdag.com.tr adresimizinden online olarak yapılmaktadır. Ajansa gelerek yapılan başvurular kabul edilmez.

Başvuru formunu doldurdum, ancak hiçbir cevap gelmedi?

Başvuru formunuz bize ulaşmamış olabilir. Ajansımıza yapılan tüm başvurular olumlu ya da olumsuz bir şekilde cevaplanmaktadır. Bildirimler başvuru formunda belirttiğiniz cep telefonu numaranıza yapılır.

Ajansınız bana iş verecek mi?

Uğur Yüksekdağ Ajans üyeleri konusunda sadece aracılık ve tanıtım hizmeti vermekte olup kesinlikle bir işveren sıfatında değildir. Sizleri seçip ve projelerinde iş imkanı sağlayacak olan sadece “İş verenler” dir. Bu nedenle Uğur Yüksekdağ Ajans iş sağlama garantisi vermemektedir.

Her projeye katılmak zorunlu mu?

Her projeye katılma zorunluluğunuz yoktur. Projelere katılıp katılmayacağınızı kendi isteğiniz ile seçmektesiniz. Katılmak istediğiniz projelerde iş sözleşmesi yapılmaktadır. Sözleşme yapıldığı takdirde söz konusu projeye katılma zorunluluğunuz olacaktır.

Ajansınız beni ünlü yapabilir mi?

Uğur Yüksekdağ Ajans ünlü veya yıldız yaratma iddiası ile kurulmuş bir ajans değildir. Belirli bir görsel veya sanatsal potansiyele sahip olan yetenekli kişilerin sektörel olarak sunumlarını yapmaktadır. Uğur Yüksekdağ Ajans ile bu şansı yakalayan yüzlerce kişiden biri de siz olabilirsiniz.

Projeler ile ilgili benimle ne zaman ve nasıl iletişime geçilir?

“İş verenler” yapımcılar, markalar, firmalar yani proje sahipleri sizinle çalışmak istediklerinde, Uğur Yüksekdağ Ajans size telefon numaranızdan ulaşacaktır.

Fotoğraflarımı nasıl alabilirim?

Ekibimiz seçilen fotoğraflarınızı talebiniz doğrultusunda E-posta adresinize göndermektedir.

Sözleşme yapıyor musunuz?

Tüm üyeler ile sözleşme yapılmaktadır. Sözleşme süresi 1 yıllıktır. Yıl içerisinde herhangi bir problem yaşanmadığı takdirde, ajansın fotoğraf çekimlerinden sonra üye kendi isteği ile info@uguryuksekdag.com.tr adresinden fesih talebinde bulunabilir.

i
Welcome to Estelle, an essential and a must-have for everyone in the fashion industry.

Instagram